Choć ogólnie panująca drożyzna odczuwalna jest przez całe społeczeństwo polskie, jeszcze niestety wiele może się zmienić, dotyczy to również cen gazu. W tym roku sezon grzewczy rozpoczął się od informacji o jego podwyżce. Jak zatem nie zbankrutować na ogrzewaniu? Dla tych, którzy mają możliwość ogrzewania paliwami stałymi jest ekologiczne rozwiązanie.

Błękitny Węgiel - nawet przed planowaną podwyżką gazu - jest paliwem tańszym. Tym bardziej różnica w cenie widoczna, a przede wszystkim odczuwalna będzie po kolejnej już w 2021 roku podwyżce. Ceny podnoszono już w maju, lipcu i wrześniu. Najbliższe miesiące trudne byłyby do przetrwania bez ogrzewania, a przecież sezon grzewczy trwa mniej więcej od września do kwietnia. To tylko jeden z wielu argumentów przemawiających za tym, by wybrać ekologiczną alternatywę dla gazu, czyli paliwo bezdymne. 

Oszczędność połączona z troską o środowisko oraz zdrowie i życie swoje, rodziny, dzieci, przyszłych pokoleń… To właśnie gwarantuje Błękitny Węgiel. Nie dość, że to sposób na “ciepłą zimę” tańszy od gazu, to jeszcze parametry emisji są dużo niższe niż w przypadku tradycyjnego węgla. Redukcja emisji pyłów i innych składników smogotwórczych a także brak dymu i iskier - tym wyróżnia się Błękitny Węgiel, paliwo bezdymne, w które warto zainwestować.

Zamów online