Nowy ekogroszek z dodatkiem Błękitny Plus

Ostatnie lata przyniosły ze sobą coraz większą świadomość konieczności dbania o nasze środowisko oraz jakość powietrza, którym oddychamy. W odpowiedzi na te wyzwania, polscy producenci ekogroszków postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, wprowadzając na rynek innowacyjny produkt: Ekogroszek Perfekt z dodatkiem Błękitny Plus.
przeczytaj

Paliwo alternatywne rozwiązaniem na smog

Ponad dwa miliony ludzi umiera każdego roku na całym świecie z powodu uszkodzeń płuc i układu oddechowego spowodowanych zanieczyszczeniem powietrza. Unia Europejska stale podejmuje działania w celu zwalczania smogu i szuka sposobów na poprawę jakości powietrza. Czy rozwiązaniem problemu mogą być paliwa alternatywne takie jak Błękitny Węgiel?
przeczytaj

Smog typu Los Angeles nie tylko w Los Angeles

Smog to rodzaj zanieczyszczenia powietrza spowodowanego obecnością cząstek stałych, tlenków azotu, dwutlenku siarki i innych zanieczyszczeń w atmosferze. Choć smog często kojarzy się z Los Angeles i innymi dużymi miastami na całym świecie, jest również narastającym problemem w wielu miastach w Polsce.
przeczytaj

Latem też grozi nam smog

Dla mieszkańców dużych miast zanieczyszczone powietrze od dawna jest powszechnym problemem. Smog potrafi utrudniać życie nie tylko zimą, ale także latem. Jego intensywność zależy od warunków meteorologicznych i ilości zanieczyszczeń emitowanych do powietrza. Jakie są główne różnice między smogiem występującym latem, a tym, który występuje głównie zimą i czy można się przed nim uchronić na własną rękę? 
przeczytaj

Natychmiastowe rozwiązanie na smog!

Polska często zajmuje wysokie pozycje na liście krajów z najbardziej zanieczyszczonym powietrzem. To oznacza, że w szczególności w niektórych regionach kraju, Polacy oddychają zanieczyszczonym powietrzem, co może mieć wpływ na ich zdrowie. Jednak wzmożona emisja zanieczyszczeń jest czymś na co mamy wpływ i co natychmiast możemy ograniczyć. Poznaj natychmiastowe rozwiązanie na smog w swojej okolicy.
przeczytaj

Coraz gorsze powietrze w Polsce? 

W Polsce w marcu 2023 roku odnotowano jeden z gorszych wyników w zakresie jakości powietrza wśród krajów Unii Europejskiej. Mieszkańcy południowej części kraju kilkukrotnie otrzymywali komunikaty ostrzegające o zagrożeniu zdrowia z powodu stanu powietrza. Jak do tego dochodzi i w jaki sposób możemy zadbać o swoje zdrowie i życie? 
przeczytaj
Zamów online