Ekogroszek “Karolinka” wprowadzony do sprzedaży w internetowym sklepie PGG S.A. 10 stycznia 2022 r., to - jak mówi sam producent - pozycja “wyjątkowa, bo najbardziej przyjazna dla środowiska spośród ekogroszków PGG S.A.”. Dodatek antysmogowy zapewnia aż 30% redukcji zanieczyszczeń. Dzięki temu, w wyniku spalania do atmosfery przedostaje się mniej pyłów PM2,5 i PM10 oraz innych groźnych dla zdrowia i życia ludzi substancji, jak m.in. benzo(a)piren. 

Choć największą zaletą stosowania ekogroszku “Karolinka” z dodatkiem antysmogowym jest niewątpliwie redukcja zanieczyszczeń, należy podkreślić także czas działania. Efekty widoczne są natychmiast! Dodatkowo, “Karolinka” jest paliwem wysokokalorycznym, czyli zapewniającym więcej ciepła przy mniejszym zużyciu produktu oraz wygodnym w użytkowaniu ze względu na łatwość zapłonu i stabilne spalanie, a także mniejszą ilość popiołu. 

“Błękitny Plus” wytwarzany jest z wysokiej jakości polskiego węgla kamiennego. Jako dodatek antysmogowy do ekogroszku sprawia, że wytwarzanie ciepła nie wpływa tak na jakość powietrza, jak w przypadku tradycyjnych paliw. PGG S.A., wprowadzając do swojej oferty nowy ekogroszek “Karolinka” z dodatkiem antysmogowym  “Błękitny Plus”, potwierdza swoją działalność na rzecz ochrony środowiska. Nowy produkt sprzedawany przez PGG to dowód nie tylko na odpowiedzialność społeczną producenta, ale i szansa dla wszystkich posiadających tradycyjne i nowoczesne piece czy kotły na oddychanie czystszym powietrzem. 

Wszystkich producentów ekogroszków, którzy chcieliby wprowadzić do swoich produktów innowacyjny i skuteczny dodatek antysmogowy “Błękitny Plus”, prosimy o kontakt na adres e-mail: kontakt@blekitnywegiel.pl lub telefonicznie: +48 721 909 404.

Zamów online